Bahçenize değer veriyoruz tasarım ve bakım işlemi bahçe Ankara’nın uzman personeli tarafından itina ile yapılmaktadır.Her mevsim yaşayan renkli bahçelere haiz olmak elinizdedir. Bahçenize doğru zamanda ve doğru informasyon doğrultusunda yapılacak müdahaleler ile bu mümkündür.

Bu sonucu elde etmek için bahçenize bilgili eller tarafınca doğru vakit ve şekilde bakım yapılması gerekir. Toprağınızın özelliklerinin bilinerek uygun zamanlarda bitkilerinizin ve toprağınızın gübrelenmesi bitkilerinizin sağlıklı gelişimi ve toprağınızın kalitesi açısından oldukca önemlidir.

Mantarlar, bakteri ve virüslerin sebep olduğu nebat hastalıkları, böceklerin oluşturduğu sorunlarla mücadele etmek için periyodik olarak koruma fakatçlı, sorunlara karşı savaşım amaçlı ilaçlama yapmak bitki sağlığı için hayati örutubet arz eder.

Doğru zamanlarda ve uygun şekillerde yapılacak bitki budama ve biçme işleri bitkilerin sağlıklı gelişimi için gereklidir.

Bahçelerin temiz tutulması, hastalıklı dal ve yaprakların temizlenerek imha edilmesi, bitki köklerinin havalandırılması, yabani otlarla savaşım bahçelerinizin gereksinmesi olan öteki önemli işlerdir.

Bahçelerinizin bir tek bahar ve yazları değil öteki mevsimlerde de bakıma ihtiyacı vardır.