Bahçe Ankara,İç mekan süs bitkileriyle, evlerde, ofislerde ve salonlarda, iç mimaride yeşil bir ortam oluşturmak için sizlere iç mekan bitki düzenleme hizmeti sunuyoruz.Akabinde İç mekan Bitkisel Tasarım, Kapalı mekanlarda ortama ve amaca uygun olarak bitkilerin ve beraberinde kullanılan objelerin doğru olarak seçilip konumlandırılması hizmetide vermekteyiz.

Bitkiler, aktif ve pasif kullanıma yönelik mekanların düzenlenmesinde fazlaca önemli tasarım elemanlarıdır. Bitkisel tasarım, mekanlardaki yapısal elemanları destekleyecek şekilde uygulama yapıldığında mekanın işlevselliğini ve güzel duyu değerlerini arttırır.

İç mekanda yapılacak doğru bitkisel tasarım uygulamaları, kullanıcının mekan içinde yönlendirilmesini sağlayabilir, ufak ve basık mekanları daha geniş ve ferah gösterebildikleri şeklinde aynı zamanda yüksek tavanlı yada geniş mekanların daha sıcak ve samimi görünmesini sağlayabilirler.

Hem iç mekanda aynı zamanda dış mekanda bitkisel tasarım uygulaması yapabilmek için mekan özellikleri çok iyi çözümleme edilmelidir. Ayrıca tasarım için öngörülen bitkilerin ortam isteklerinin benzer olması ve aynı kompozisyon içinde kullanılabilir olması gerekmektedir.