Rulo çim veya hazır çim belli arazilerde  önceden ekilip belirli sürelerde bakımı yapılarak biçilerek direk ekime uygun hale gelen  bir metottur. Uygun  sürelerde  bakılarak kök gelişimi ve kardeşlenmesi olanak sağlanmış ve istendiğinde sökülerek bahçenize uygulanabilecek en iyi yöntemdir. Rulo çim (hazır çim) alandan kesme makineleri ile sökülerek uygulanacak alana taşınmakta ve uygulanmaktadır.

Hazır çim [ rulo çim]kısa sürede bahçe ve uygulama alanlarında zaman gerektirmeden yeşillenmesine olanak sağlayan ve kalıcı olan peyzaj çözümlerinin başında gelmektedir. Hazır çim külfetsiz ve zaman kaybına olanak sağlamaz hızlı ve etkili çözümdür. Hazır çim (rolu çim) tamamen organik alanlarda yetiştirilmektedir içeriğinde herhangibi katkı maddesi bulamazsınız.

Hazır Çim ( Rolu Çim) Ankara

Hazır çim için firmamızı arayarak metrekare üzerinde fiyat alabilirsiniz. Rolu Çim; Bahçenize veya uygulamak istediğiniz alana ekimi  deneyimli uzman personelimiz sağlamaktadır.Personelimiz ekimi gerçekleştirip Anahtar teslim olarak yeşil alanı size sunmaktadır…

Kısa zamanda bahçe ve peyzaj işlemlerinizin bitmesine olanak sağlayan hazır çim metrekare üzerinden hesaplandığınde bile yüzölçümü büyük bir alanı kısa sürede uygulanmaktadır..

Hazır Çim Son Derece Dayanıklı ve Uzun Soluklu Bir İşlemdir.

Çankaya – Batıkent – Yenimahalle – Çayyolu -İncek – Sincan – Etimesgut – Gölbaşı -Keçiören -Bağlıca ve diğer Ankarının ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz.

Sitelere – Villa ve Müstakil Konulat Apartman Bahçeleri Kafeler ve Diğer Çim Ekimine Uygun Tüm Alanlara  Rolu Çim Uygulanmaktadır.