bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Askı Salıncak
askı salıncak

Askı Salıncak

Parka gidip salıncakta sallanmak, çocukluğumuzdan beri çoğu kişinin en çok hoşlandığı şeylerden biri olmuştur. Sallanırken mutlu olmak, iyi hissetmek ve keyifli bir an oluşturmak herkes için hayal edilen bir durumdur. Yaş aralığının önemsiz olduğu salıncaklardan ister küçük ister büyük olsun herkes bu durumdan keyif alır. Günümüzde ise salıncak konusunda birçok yenilik vardır. Eskiden sadece parklarda olan salıncaklar şimdi her yerde vardır hatta evlerimize kadar girmiştir. Askı salıncak modeli de bu yeni çıkan modellerden biridir. İster bahçede ister balkonda rahatlıkla kullanmaya uygun bir türdür.

Günümüzde insanların çalışma saatleri daha ağır ve iş yükleri daha yorucu bir haldedir. İnsanlar hafta boyunca hem stresli hem de yorucu bir çalışma ortamı içinde bulunuyorlar. Bundan dolayı boş oldukları her anı fırsata çevirmeye çalışırlar. Özellikle evde oluşturulan keyifli alanlar, kişilerin daha güzel vakit geçirmesini sağlar. Askı salıncak modeli ile ister evde ister dışarıda keyif alanları oluşturmak mümkün olacaktır. Balkonda ya da bahçede bulunan bu salıncakta oturup kitap okumak, dinlenmek ya da sevdikleri ile sohbet ederek güzel vakit geçirmek herkes için elde edilmek istenen hoş bir alan oluşturur. Bu keyif alanları oluşturulurken askı salıncak modellerinin fazlaca çeşitleri olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Örneğin evde kullanılmak için bu salıncak modeli tercih edilecekse evde kullanılan eşyalara uygun bir şekilde salıncak seçmek doğru olacaktır. Bu salıncak modelinde hasır, metal ve ahşap gibi istenilen birçok ürün tercih edilebilir. Öncelikle malzemeye ve bu salıncağı yapacak olan ustaya özen göstermek gerekir. Sonuçta sağlam bir şekilde yapılmış olması olumsuz bir durum yaşanmaması için oldukça önemlidir. Hem uzun yıllar kullanılabilmesi hem de düşme, yaralanma gibi olumsuz durumlarının yaşanmaması için önemli bir durumdur.

Askı salıncak, birçok salıncak modelinde olduğu gibi keyifli vakit geçirilmesini ve dinlenmeyi sağlar. Hem tarzınızı yansıtarak şık bir dekoratif ürün oluşturmak hem de keyifle vakit geçirmek için önemli bir üründür. Bundan dolayı da günümüzde çok sık tercih edilir.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?