bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Bahçe Ankara Modelleri
bahçe ankara modelleri

Bahçe Ankara Modelleri

Balkon ve bahçe koltuk takımını seçerken şüphesiz en güzeline sahip olmak isteriz. Herkesin bahçesinden daha farklı, her balkondan daha güzel bir dekorasyon oluşturmak herkesin hayali. Bahçe Ankara, en kaliteli ve en şık bahçe ve balkon takımlarının özel çizim teknikleriyle tasarım mobilyaları evlerinize getiren bir firmadır. İzin günlerimizde, hafta sonlarında ya da yaz aylarında gidemediğimiz tatilin yerine dinlenme amaçlı kullanılan mobilyalarda aranan şey, rahatlıktır. Rahat, kullanışlı ve şık yüzlerce Bahçe Ankara modelleri ile karşımıza çıkıyor.

Bahçe Koltuk Takımı Modelleri

Bahçe Ankara modelleri, kullanım yerine göre balkon koltuk takımları ve bahçe koltuk takımları olarak ikiye ayrılmaktadır. Balkon koltuk takımını bahçe koltuk takımından ayıran en büyük fark, balkon koltuk takımlarının ebat olarak daha küçük olmasıdır. Balkonlar, bahçelere bakarak daha dar bir alanda olduğu için yer kaplamaması ve balkonda rahat hareket edilebilmesi için daha küçük takımlar tercih edilir. Malzeme yönünden düşünüldüğünde ise aralarında fark yoktur. Her iki takımda da rattan, metal, hasır gibi malzemeler kullanılabilmektedir. Bu malzemeler görsel açıdan farklı olduğu kadar, kalite açısından da birbirinden farklıdır. Bu yüzden her iki takımda da dikkat edilmesi gereken önemli bir konu, malzemenin dayanıklılığıdır.

Balkon ve bahçelerin neredeyse tamamı açık alanda olduğu için her mevsime uyum sağlamalı ve takımda herhangi bir bozulma yapmamalıdır. Yani bu takımlar hem yaz aylarının aşırı sıcağına hem de kış aylarının dondurucu soğuğuna dayanıklı yapıda olmalıdır. Bahçe ve balkon takımlarında dikkat edilen diğer bir özellik ise modeli olacaktır. Bu alanlarda rahat ve keyifli hissettirecek dekorasyonlar ön plana çıkmaktadır. Bahçe Ankara modelleri, kişilerin zevklerine uygun geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu modeller ile balkon ve bahçelerde şıklıkta yaratabilir, keyifli bir oyun alanına da dönüştürmek mümkündür. Bu durum alıcının zevkine bırakılmaktadır.

Bahçe Ankara modelleri, yüzlerce ürün seçeneği sunan, kişinin zevkine en uygun bahçe ve balkon takımını seçebilmesini sağlar. Bu modellerle keyfinize keyif katacak, sizi huzura kavuşturacak alanlar oluşturulabilir. Bahçe ve balkonlarda en güzel ve en rahat mobilyalara kavuşmak bu modellerle sağlanacaktır.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?