bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Bahçe Mobilya Takımı
bahçe mobilya takımı

Bahçe Mobilya Takımı

Mobilyalar, gerek dekorasyon açısından gerekse ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilirler. Mobilya denilince aklımıza koltuk takımı, masa takımı, gardrop gibi bir çok iç dekorasyon eşyası gelmektedir. Peki dış dekorasyonda durum nasıl? Dış dekorasyon dediğimiz alanlar bahçe ve balkonlarımızdır. Özellikle bahçelere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. İlgimiz olan alanların dekorasyonu da bizim için oldukça önem taşır. Bahçe mobilya takımı da tam burada devreye girer. Bahçelerinizde şık ve rahat oturma alanları sağlayan mobilya takımları herkesin hayali olmaktadır.

Günümüzde herkesin bir balkon sahibi olduğu bilinmektedir. Ama zamanla balkonlar, dış mekan eksiğini kapatamamış ve kişiler bahçeye yani Ankara bahçe mobilyası almaya yönelmişlerdir. Bunun olmasındaki sebep, balkonların her ne kadar dış mekan olarak sayılsa da evin bir bölümü olmaktan öteye geçemiyor. Ama bahçeler, gürültülü caddelerden uzak sakin bir doğa hayatı yaşamamızda büyük bir yardımcı konumuna gelmektedir. Ve insanlar artık evlerine gösterdiği özeni, bahçelerine de göstermeye başladılar. Bir bahçe sahibi olduktan sonra, işe bahçe mobilya takımı seçmeye karar verilir. Bahçelere olan ilginin artmasıyla bahçe mobilyaları da fazla çeşitlenmiştir. Metalinden hasırına, ahşabından rattanına kadar bir çok çeşit bahçe mobilyası vardır. Artan mobilya çeşitine bağlı hangi takımın alınacağı da kullanıcılar için epey zorlu bir hal almıştır. Sadece kendi zevkleri doğrultusunda bir bahçe takımı alan kişilerin, takımdan memnun kalmama oranı da oldukça fazladır.

Bahçe mobilya takımı alınırken dikkat edilecek bazı konular şunlardır:

1) Bahçe mobilyası, her mevsime uyum sağlamalı ve hava koşullarından etkilenmemelidir.
2) Bahçelerin alanına uygun takımlar seçilmelidir. Çok büyük takımlar görsellik açısından uygun olmayacaktır.
3) Yapıldığı malzemenin kesinlikle sağlam,dayanıklı ve rahat olması gerekir. Bu 3 kavramdan sağlam ve dayanıklı olanı iyi bir firma seçimiyle kendiliğinden gelecektir.
4) Kumaşı leke tutmayan ve güneş lekesiyle solmayan cinsinden olmalıdır.

Bahçe mobilya takımı seçimi yapılırken kesinlikle işinin uzmanı olan firmaları seçmek gereklidir. İyi bir firmayla anlaşan kişilerin takımdan memnuniyet oranı oldukça fazla olup, uzun yıllar geçse de ilk günkü rahatlığını ve sağlamlığını kaybetmeyen ürünlere sahip olduğu gözlemlenmektedir.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?