Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

bahce-ankara-logo2

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Bahçe Salıncağı
bahçe salıncağı

Bahçe Salıncağı

Salıncaklar, küçüklerin parka gitmeye can atmalarının nedenlerinden biridir. Vakitlerinin çoğunu parkta geçirmek isteyen çocuklara ebeveynlerde eşlik eder. Anne babalarında eski anılarını canlandıran salıncaklar, çoğu zaman büyükler için de bir eğlence aletidir. Bu keyifli öge sadece eğlence mekanlarında kalmamış zamanla gelişerek evlerimize kadar girmiştir. Özellikle bahçelerinde keyifli zamanlar geçirmek isteyenlerin tercihi bahçe salıncağı olmuştur.

Dış mekanlar evlerden, okullardan veya iş yerleri olan iç mekanlardan bunaldığımızda tercih ettiğimiz alanlardır. İmkanı olanlar kendilerine bahçe yaptırırken, imkanı olmayanlar ise balkonlarda vaktini geçirirler. Her iki alanda da oldukça vakit geçiren insanlar tıpkı evlerindeki gibi bu alanlarda da bir dekorasyon yapmaya ihtiyaç duymuşlardır. Bu dekorasyonu gerçekleştirmek için ilk yaptıkları bir balkon ve bahçe mobilyasına sahip olmaktır. Alanlarına ve zevkine uygun balkon ve bahçe mobilyasına sahip olanlar dekorasyonunun ilk aşamasını tamamlamış olurlar.

Balkon ve bahçe dekorasyonunu oluşturmak hatta tamamlamak için ikinci olarak mobilyaya ek dekorasyon ögeleri kullanılır. Bunlar orta veya yan sehpa, saksılık gibi balkon ve bahçelerin havasını değiştiren ürünler olabilir. Dekorasyon için en çok tercih edilen ürün ise balkon ve bahçe salıncağı olmuştur. Bu ortamlarda yerini alan salıncaklar, küçüklerin olduğu kadar büyüklerinde dikkatini çeker. Özellikle verdiği rahatlıkla günün tüm saatini üzerinde geçirmeye müsait bir üründür. Bu özelliğiyle büyüklerin gönlünde taht kurmuş durumdadır.

Bahçe salıncağı aynı zamanda bahçelerde güzel bir görünüm vermek için de kullanılır. Güzel bir görünümü elde etmenin maliyetini biraz pahalı olarak düşünebilirsiniz. Bu düşünce tamamen yanlıştır. Ankara Bahçe mobilyası firmalarında her bütçeye uygun bir salıncak bulmanız mümkündür. Tabi ki bu fiyatların değişiminde salıncak boyutu epey etkilidir. Bahçelerde sınırsız ölçüde salıncağı kullanabilirsiniz ama bu bütçenizi biraz zorlayabilir. Bahçe mobilyasının yanında duran ve küçük boyutta bir salıncak hem fiyat olarak hem de görünüm olarak cazip gelecektir.

Bahçe salıncağı, aileniz ve arkadaşlarınızla bahçenizde eğlenceli zamanlar geçirmeniz için kullanılan şık bir dekorasyon ürünüdür. Sevdiklerinizle bahçelerin tadını doyasıya çıkarmak güzel dekore edilmiş bir bahçe ve rahat bir salıncakla mümkündür.

Comments

  • reply

    Cemre Yıldız

    4 Eylül 2020

    Kullandığım ürün hakkında bilgi güzel oldu. Teşekkürler

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?