bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Bahçe Ve Balkon Mobilyaları
bahçe ve balkon mobilyaları

Bahçe Ve Balkon Mobilyaları

Dört duvar arasında sıkışıp kaldığımız ve bunaldığımız yoğun iş ve okul günlerinde tatilin gelmesini iple çekeriz. Bir de havalar sıcak olursa bu bunaltı iki katına çıkar. Isınan havalarla kapalı alanlardan çıkıp, hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlendirici açık havaya kavuşmak isteriz. Tatile gidemediğimiz dönemlerde bu açık havaya çıkma isteği daha da artar. Oluşan bu isteği balkon ve bahçeler ile yerine getirebilir. Bu alanlardaki tertemiz havayla ruhumuzu, kaliteli bahçe ve balkon mobilyaları ile de bedenimizi dinlendirebiliriz.

Günümüzde hemen hemen her ev küçük veya büyük bir balkona sahip. Bahçelerin sayısı ile yapılan otoparklar nedeniyle azalsa da, şu sıralar bahçeler yeniden trend olmuş durumda. Bahçelerin özel bir mülk olarak alım sayısındaki artış, balkonlara da yansıyor. Bahçe alacak alanı ve durumu olmayanlar, aynı alanı balkonlarında uygulamaya başladılar. Bu olay doğrultusunda yeni bir iş alanı oluşmaya başladı ve günümüzde bahçe ve balkon mobilyaları firmalarının sayısı hala hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. Firmalar arasında standart mobilya üreten de var, özel tasarım yapanda.. Standart mobilyaların her bahçe ve balkona uyum sağlamaması alıcıları, diğer kısma yöneltiyor. Bu alanda artan ihtiyaçlar doğrultusunda mobilyalarda farklı tasarımlar oluşturulmaya başlandı. Klasik modellerin haricinde özel tasarım yaptırmak isteyen bahçe ve balkon sahiplerinin sayısı da artmaya başladı. Burada alıcıların en çok hoşuna giden durum, istedikleri tarz mobilyaya kolayca ulaşabilmeleridir.

Ürün çeşitinin fazlalaşmasıyla ortaya çıkan bir diğer durum da fiyat aralığındaki genişlemedir. Bu da her bütçeye uygun mobilyanın bulunabileceği anlamına geliyor. Mobilyanın kalitesi, fiyatını belirleyen en önemli faktördür. Aynı zamanda kumaşın cinsi, boyutunun büyüklüğü gibi ölçütlerde fiyatlardaki değişikliğin diğer sebeplerindendir. Ürünün en ucuzunu almak bütçenizi zorlamayacak gibi görünse de kısa sürede kullanılamayacak hale gelebilir ve yeni bir takım için iki katı ücret ödemiş olabilirsiniz.

Bahçe ve balkon mobilyaları günümüzde hemen hemen her ihtiyaca cevap veren, farklı tarzlara uyum sağlayan mobilyalar arasında yerini almıştır. Bu mobilyaları,bunaltan sıcaklarda, sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirmek için tercih edebilirsiniz.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?