bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Balkon Koltuk Takımı Modelleri
balkon koltuk takımı modelleri

Balkon Koltuk Takımı Modelleri

Balkonlar, evin bir bölümü olarak kabul edilse de aslında bir dış mekandır. Hemen hemen her evin sahip olduğu balkonlar, günümüzde daha sık kullanılmaya başlandı. Bu yüzden aynı evler gibi bu alanlara da dekorasyon yapılmaya başlandı. Balkon dekorasyonu için en çok araştırılan konu, balkon koltuk takımı modelleri oldu.

Hemen hemen her evin bir veya iki tane balkonu bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda çok talep gören balkonlar, kış ayında bile kullanılıyor. Camlar sayesinde kapatılan ve soğuğu engelleyen yapılar balkonların her mevsim kullanılmasına olanak sağlıyor. Böylece balkonlar artık evin dışı değil, evin içi olarak rahatlıkla kullanılıyor. Balkonları oldukça sık kullananlar, evlerine gösterdikleri özeni balkonlarında da gösteriyorlar. Bu durum, balkon koltuk takımlarının fazla talep görmesinde etkilidir. İnsanlar artık klasik bir balkon takımı değil, evlerinin dekorasyonuna uyacak takımları tercih ediliyor. Balkon koltuk takımı modelleri arasından evlerine en uygunu seçmeye çalışıyorlar. Evlerine tasarım mobilyalar yaptıranlar, mağazalarda bunlara uygun takımlar bulamıyorlar. Bu yüzden balkon koltuk takımlarını da tasarım yaptırmaya karar veriyorlar. Durum böyle olunca bu modellerin sayısında da epey bir artış gözlemleniyor. Çeşitlilik karşısında evlerine en yakışan takımı seçenler hallerinden çok memnun.

Bazı balkon koltuk takımı modelleri

-Üstü kapalı koltuk takımları, özellikle çıkıntı balkonlar için kullanılır. Koruyucu özelliğe sahip olmasıyla oldukça fazla tercih ediliyor.
-Salıncaklı takımlar, eğlence merkezlerini balkonlara getiren tasarımlardır. En fazla büyük balkonu olanlar, tercih etmekte.
-Bambu balkon takımı, hafif yapısıyla en kullanışlı koltuk takımları arasında yerini almıştır. Kolaylıkla yerinin değiştiriliyor olması, her dekorasyon fikrini uygulayabileceğiniz anlama geliyor.
-Plastik balkon takımlar, ucuz olması sebebiyle bütçenizi zorlamadan tercih edilebilen bir modeldir. Yapısının hafif olmasıyla kullanışlı ve her renge boyanabilmesi gibi özelliklere sahiptir.
-Ahşap balkon takımları, doğanın eşsiz görüntüsünü verip dekorasyonda da oldukça beğenilen bir modeldir.
-Rattan balkon takımı, özelliğinin sağlam olmasıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz modeller arasında yer edinmiştir. Sentetik ve doğal olmak üzere iki kısma ayrılır.

Balkon koltuk takımı modelleri, geniş ürün yelpazesiyle tarzınıza en uygun balkon mobilyasını seçmeye olanak sağlıyor. Bu modeller arasından en beğendiğiniz takımı alarak, balkon dekorasyonunuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Comments

  • reply

    Mehmet Çorlu

    4 Eylül 2020

    Harika !

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?