Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

bahce-ankara-logo2

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Balkon Oturma Grupları
balkon oturma grupları

Balkon Oturma Grupları

Vakit geçirdiğimiz alanlar iç mekanlar ve dış mekanlar olarak ikiye ayrılır. İç mekanlar dediğimiz aklımıza ilk önce evlerimiz gelir. Aslında iç mekanları sadece evlerle sınırlandırmamız yanlıştır. Evlerimiz dışında iş yerimiz, okulumuz gibi alanlarda birer iç mekan yerleridir. Dış mekanda bahçenin dışında ilk aklımıza gelen yer balkonlardır. Balkonların eve daha yakın olmasından mı ilk akla gelendir bilinmez. Belki de balkonlarda, bahçelerden daha fazla zaman geçirildiği için akla ilk gelen olabilir. Balkonlarda bu kadar zaman geçirmemizi sağlayan bir mobilya türü de balkon oturma grupları olmaktadır.

Balkonlar, özellikle yaz aylarında sık sık zamanımızı geçirdiğimiz alanlardır. İşten veya okuldan geldiğimizde, evin içinde sıcaktan bunaldığımızda ilk olarak kaçtığımız alanlardır da diyebiliriz. Balkonlarda geçirilen bu zamanların sebebi tabi ki rahat bir mobilya grubudur. Balkonlar için özel olarak tasarlanmış olan balkon oturma grupları, tüm günün yorgunluğunu da alacak cinstendir. Ayrıca kolay ulaşılabiliyor olması sebebiyle de sıklıkla tercih edilen mobilya gruplarından biridir.

Tercih ettiğiniz oturma gruplarının kullanılabilir olması için bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Piyasada renk renk, çeşit çeşit balkon oturma grupları karşımıza çıkıyor. Bir çoğumuz bu mobilya gruplarının görünüşüne bakarak tercih ederiz. Mobilyalar tabi ki oluşturmak istediğimiz dekorasyona uyum sağlamalıdır. Ama mobilyaları seçerken tek kriterin bu olmaması gerekir. Mobilyanın sağlamlığı, boyutu, kullanışlılığı gibi bir takım özellikleri mevcuttur. Bu özelliklerin her biri tüm balkon takımlarının olmazsa olmazı durumundadır. Diğer dekorasyon ürünleri, rengi veya kumaşı tamamen kendi zevkinize ait olabilir. Ama öncelikle dikkat edilecek noktalar kesinlikle bu 3 özelliktir. Yani bir balkon takımı almaya karar verdiğinizde karşınızdakine sormanız gereken tam 3 soru vardır.
1) Bu ürün kullanışlı mı?
2) İstediğimiz boyutta tasarlanabilir mi?
3) Ürün kullanışlı mı?

Balkon oturma grupları, zevkinizi ve tarzınızı balkonlara yansıtarak yaşamınızın en keyifli yerlerinden biri haline getirebilir. Balkon dekorasyonu için düşündüğünüz yastık, sehpa gibi dekorasyon ögeleri ile bu alanları daha zevkli hale getirebilirsiniz. Balkon dekorasyonunuzu ön plana çıkarmak için ise işin uzmanından destek alabilirsiniz.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?