Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

bahce-ankara-logo2

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Balkon Oturma Setleri
balkon oturma setleri

Balkon Oturma Setleri

Yeni yapılan evlerde balkonlar, büyük bir öneme sahiptir. Yeni binaların inşaatında metrekare olarak en fazla alanı balkonları ayırmaya başladıklarını görmekteyiz. Balkonların bu kadar büyük yapılması, balkon kullanımında da artış yaşanmasına sebep olmuştur. Durum böyle olunca balkon dekorasyonu konusunda yepyeni fikirler ortaya çıkmıştır. Balkon oturma setleri ise balkon dekorasyonunda en büyük paya sahip olmuştur.

Oturma takımları, zamanla hem iç hem de dış mekanda oldukça fazla tercih edilmektedir. Dış mekan yani bahçe ve balkonlardaki oturma takımları, iç mekandaki takımlara göre biraz daha farklı üretiliyor. Bu alanların dışarıda olmasından dolayı özellikle hava şartlarına elverişli malzemeler kullanılıyor. Ve bu malzemelerde her havaya uygun oturma grupları elde ediliyor. Balkon oturma setleri için diğer bir özellik ise daha hafif yapıda olmasıdır. İstenildiği zaman yerinin değiştirilebilmesi balkonlar için büyük avantajdır. Özellikle temizlik konusunda en çok tercih edilen takımlar hafif ağırlıktaki takımlardır.

Balkon oturma setleri, rengine ve kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Tasarım olarakta çok fazla çeşiti bulunan oturma setleri, küçük büyük her balkona uyum sağlayabiliyor. Klasik modellerin dışında kişinin zevkine ve balkonunun yapısına göre de oturma seti tasarımı yapılabiliyor. Balkon oturma seti için onlarca kumaş ve renk seçenekleri de mevcuttur. Üzerindeki minderler sayesinde balkonlarda istediğiniz tarzı yakalayabilir ve gün boyu rahatlığı hissedebilirsiniz. Balkon Oturma setinin yanında kullanılan hamak salıncak, sehpa gibi küçük dekorasyon ürünleri ile balkon dekorasyonu tamamlanmış oluyor.

Oturma setinde kullanılan her malzemenin kendine göre bir görünümü ve bir rengi mevcuttur. Bu yüzden her oturma takımında istediğiniz rengi ve görünümü elde etmek malesef pek mümkün değildir. Malzemenin yapısını bozmak pekte iyi bir görüntü vermeyebilir. Bu tür malzemeleri olduğu gibi kullanmak daha iyi olacaktır. Bu sayede oluşturmak istediğiniz dekorasyonu en güzel şekilde oluşturmanız mümkündür.

Balkon oturma setleri ile balkonlarda sevdiklerinizle keyifli bir bir gün geçirebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz takımla en güzel dekorasyonları oluşturabilir ve huzurlu saatler yakalayabilirsiniz. Sayısız ürün seçenekleriyle hayallerinizdeki oturma setlerine gönül rahatlığı ile kavuşabilirsiniz.

Comments

  • reply

    Hakan Korkmaz

    4 Eylül 2020

    Haydalı bir yazı olmuş. Bilgi için teşekkür ederim.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?