bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Balkon Takımları
balkon takımları

Balkon Takımları

Temiz hava almak isterken aynı zamanda evden dışarı çıkmak istemediğimiz zamanlar olabilir. Hem dinlenip hem temiz hava almak istediğimiz zamanlar balkonlar, en çok tercih edilen alanlardır. Balkonlar açık havada çayımızı elimize alıp kitap okuyabilir, dostlarımızla geçirdiğimiz eğlenceli anlara şahit olabilir. Bu yüzden özellikle Türk kültüründe balkon kavramının önemi oldukça büyüktür. Zaman içinde bu alanlarda geçirilmek istenen vakit daha da çok artmıştır. Yere serdiğimiz halı ve minderlerin yerini de balkon takımları almıştır.

Balkon için koltuk seçerken, rahatlığın ve konforun bir arada olması en çok dikkat edilen iki önemli detaydır. Yaz sıcaklarında, evin en popüler bölümü olan balkonlar, kışın ise yaptırılan cam balkonlarla da kullanılmaya başlanmıştır. Hayatımızın her bölümünde tercih ettiğimiz balkon takımları seçimi yapılırken, bizi en çok dinlendirecek ve rahat ettirecek olanlar tercih edilir. Takımları seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, sağlamlık ve dayanıklılığıdır. Beğenerek ve özenerek aldığımız, balkonun tüm dekorasyonunu onlara göre dizayn ettiğimiz takımların, ne kadar zaman geçerse geçsin görünümünde ve kalitesinde olmasını hepimiz isteriz.

Balkon Takımı Modelleri

Kumaşının solmamasını, metal yerlerinin dökülmemesini, herhangi bir bölümünün kırılmamasını yani ilk gün ki durumunu koruması bizim için oldukça önem taşır. Bu yüzden balkon takımları firmalarıyla bu konu özel olarak görüşülmelidir. Dayanıklılık dediğimizde akla gelen diğer konu ise, mevsim değişikliklerinde takımda herhangi bir bozulma olmamasıdır. Balkon mobilyalarını seçerken alıcıların dikkat ettiği bir konu, takım fiyatıdır. Bahçe mobilyalarının fiyatı, takımda kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre değişmektedir. Takımlarda kullanılan malzemeleri, alüminyum yani metal, rattan ve ahşap görünümlü hasır yapı malzemeleridir. Firmalarda, oldukça fazla mobilya modeli bulunmaktadır. Yere sabit olanı, salıncaklı olan modellerinin her birinin fiyatı değişmektedir. Bu kadar fazla modelden bütçenize en uygun olanını bulabilmeniz mümkündür.

Balkon takımları, özellikle yaz aylarında ferahlamak ve dinlenmek için en çok tercih edilen mobilyalardır. Keyifli kullanım seçenekleriyle balkonlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Balkonlarınızı yaşanır hale getirmek ve keyifli dakikalar geçirmek için zevkinize uygun en iyi bahçe mobilyalarını tercih etmelisiniz. Bahçe koltuk takımı ürünlerimizi incelemek ve bilgi almak isterseniz, yazımızı inceleyebilirsiniz.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?