bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Hasır Salıncak Ankara
hasır salıncak ankara

Hasır Salıncak Ankara

Değişen mobilya tasarımları ile bahçe ve balkonlardaki yeni trendin hasır salıncak olduğu görülmektedir. Popülaritesini gittikçe artıran hasır salıncaklar, artık pek çok yerde karşımıza çıkmaktadır. Ev yapımının yanı sıra daha modern ve şık görünümlü salıncaklara yönelen insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu konuda hizmet veren hasır salıncak Ankara firmalarında yüzlerce hasır salıncak çeşiti içerisinden kullanım alanlarınıza en uygun salıncağa ulaşabilirsiniz.

Salıncaklar eskilere sorulduğunda parklarda bulunan oyuncaklar olarak nitelendiriliyordu. Gün geçtikçe salıncaklar yalnız çocukların oyuncak araçları değil, yetişkinlerinde göz bebeği olmuştur. Durum böyle olunca zamanla salıncaklar bahçelerimize, balkonlarımıza hatta evlerimizin her bölümüne girmeye başlamıştır. Kimileri bahçelerinde rahatlatıcı bir gün geçirmek, kimileri balkonlarında günün yorgunluğunu atmak, kimileri ise odalarında kitap okumak için hasır salıncakları tercih etmektedirler. Hangi yaş grubunda olunursa olunsun ister dekorasyon için isterse eğlenceli anlar için hasır salıncak Ankara tercih ediliyor. Oturma alanlarında rahatlığı da göz önüne aldığımızda bir koltuk veya sandalyedeki oturma süreniz kadar hasır salıncaklarda da vakit geçirebilirsiniz. Hasır salıncakların firmalarda bir çok çeşidi bulunuyor.

Hasır Salıncak Çeşitleri

Tavana asmalı, kendinden ayaklı gibi pek çok seçeneğe sahip olan hasır salıncakların en çok tercih edileni ise kendinden ayaklı olan modeller oluyor. Bu modelin tercih edilmesinin en büyük sebebi, kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabiliyor olmasıdır. Çoğu insana göre tavana asmalı modeller güven vadetmiyor. Burada ki en büyük yanlışta tam olarak budur. Tavana asılan hasır salıncaklar oldukça dayanıklı ve sert malzemeden üretilmektedir ve bugüne kadar herhangi bir düşme veya çıkma vakalarına rastlanmamıştır. Ayrıca sade ve şık görüntüsüyle odalarınızda yer işgal etmeyecek olması küçük alanlarda da rahatlıkla tercih edebileceğinizi gösteriyor.

Evde salıncak fikrine oldukça sıcak bakanların tercihi hasır salıncak Ankara olmaktadır. Sevdiklerinizle eğlenceli anlarınızın mimarı olan hasır salıncaklar, birçok model ve renk seçenekleri ile de size en çok hitap eden salıncağı bulmanızda fayda sağlamaktadır. Üstelik yaz kış tüm hava koşullarında kullanılabilen yapısıyla balkon ve bahçeler için sıklıkla tercih edilmektedir. Balkonlarınız da ve bahçelerinizde keyifli dakikaların yanı sıra kısa süreli şekerleme yapmayı sevenlerinde vazgeçilmezi bu salıncaklar için Bahçe Ankara mağazamıza sizi de bekleriz. Yazın olduğu gibi kışında üzerinize alacağınız bir şal ile salıncağınızda keyifli bir vakit geçirebileceksiniz.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?