bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Hasır Salıncak
hasır salıncak

Hasır Salıncak

Ev dekorasyonunda geçmişten günümüze birçok farklı malzeme kullanılmıştır. Kimi zaman el yapımı kimi zaman ise hazır olarak alınan çoğu malzeme evlere ayrı bir hava ve şıklık katmıştır. Hasır da bu malzemelerden biridir. Evlerde hatta sadece evlerde değil birçok alanda kullanılan hasır, dekorasyonda hoş bir hava oluşturur. Hasır salıncak da aynı şekilde hasırın kullanıldığı alanlardan biridir. Hem keyif yapmayı sağlarken hem de dekorasyon konusunda şık bir durum ortaya koyar.

Salıncak konusu çok uzun yıllardır var olan bir konudur. Özellikle çocukların büyük ilgi duyduğu salıncaklar, eskiden sadece parklarda bulunurken şimdi her yerde karşımıza çıkabilir. Eskiden beri demirden yapılan salıncaklar kullanılırken günümüzde her çeşit malzemeden salıncak üretimi yapılmaktadır. Hasır salıncak da bu çeşitlerden biridir. Demirden yapılmış salıncakları elbette bilmeyen yoktur. Bir süre kullanıldıktan sonra demirin çıkardığı ses ile en keyifli anlarımız bir anda kötü bir ana dönüşebilir. Özellikle parklarda, ortak kullanım alanında olan demir salıncaklarda çok kullanım sebebiyle bu ses daha da fazladır ve dayanılmaz bir hal almaya başlar. Günümüzde ise hasırın kullanımı ile ortaya çıkmış olan hasır salıncak böyle bir problem oluşturmaz. Ayrıca ortak kullanım alanlarında değil istenilen her yerde şahsi bir salıncağa sahip olmak mümkün olacaktır. Küçük bir balkona dahi sahip olsanız bu salıncak çeşidini orada da kullanmak mümkündür. Çok fazla çeşidi bulunan bu salıncak türü büyük ya da küçük olsun her alan için uygun ölçülere sahip olarak üretilebilir. Sadece balkonlarda değil terasta ya da bahçelerde de rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Ayrıca bir tek çocuklara yönelik değil yetişkin kullanımına da uygundur. Bu sayede büyük küçük her yaştan kişinin rahatlıkla kullanabileceği pratik bir salıncak türü olarak dekorasyon ürünleri arasında yerini alır.

Eskiden beri sıklıkla kullanılan salıncaklar, günümüzde hem kullanım alanı olarak hem de model olarak çok fazla çeşide sahip bir ürün haline gelmiştir. Hasır salıncak sayesinde sadece dış mekanda değil iç mekanda da rahatlıkla kullanılabilen ve eğlenebileceğiniz bir salıncağa sahip olabilirsiniz.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?