Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

bahce-ankara-logo2

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

1.Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz veya talep edeceğiniz kargo şirketi tarafından www.bahceankara.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

 

2.Teslimat süresi; satın almak istediğiniz ürün açıklamasında kargo teslimat bilgisi bulunmaktadır, kargo teslimat süresi bulunmayan ürünlerde üretimi yapıldıktan sonra teslimatı yapılan ürünler için 0312 353 59 59 numaralı telefonumuzdan bilgi edininiz.

 

  1. www.bahceankara.com sitesinden yapılan alışverişlerde ürün detay kısmında veya sayfa başlığı altında ücretsiz kargo işaret veya ibaresi bulunmadığı taktirde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, almış olduğunuz ürünün miktarına, mesafe durumunuza ve ürün hacmine göre değişmektedir.

 

4.Hazır stoklu ürünümlerimizden almış olduğunuz üründen 14 gün içinde memnun kalmamanız halinde 0312 353 59 59 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade hakkınınızı zaman geçirmeden kullanabilirsiniz.

 

5.Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

6.Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir

 

7.Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün www.bahceankara.com sitesine ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Ürün etiketinde ücretsiz kargo etiketi ve ibaresi bulunsa dahi ürün iadesinde 2 yönlü (gidiş ve geliş) kargo ücreti müşteriye (alıcıya) aittir.

 

8.Sitemizde bulunan ürün varyasyon seçimlerinde özel renk, özel ölçülü ürün, logolu veya özel meteryal kullanılması gerektiren üretim gerektiren siparişlerde cayma hakkı ancak ürünün siparişe uygun olmaması durumunda geçerlidir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?