bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Kış Bahçesi Mobilyaları
kış bahçesi mobilyaları

Kış Bahçesi Mobilyaları

Yaz aylarında en çok tercih edilen mekanları sorsak çoğu kişinin cevabı bahçeler olacaktır. Tüm yaz boyunca bahçe ortamına alışan insanlar, kışın gelince eve kapanacak olmanın hüznünü yaşarlar. Bahçelerinin keyfini kış aylarında da sürmek isteyenler için yeni bir trend ortaya çıktı. Bu trende ayak uydurmak ve bahçe keyfini kışında yaşamak isteyenler kış bahçelerine büyük bir ilgi gösteriyorlar. Aynı rahatlığı sürdürebilmek için ise bahçelerde kullanılacak kış bahçesi mobilyaları karşılarına çıkıyor.

Sonbaharda yağan yağmuru, kışın karda oynayan insanları izlemek hepimizin yaptığı bir şeydir. Bir anda burnuna gelen toprak kokusuyla yağmurun yağdığını anlayıp, camlara koşar yağmur severler. Evin kasvetli havasındansa açık havada olmak isteriz. Elbette bunu isterken aynı zamanda ıslanmayı da tercih ederiz. Bu ortamı sevenler ve yaşamak isteyenlerin imdadına kış bahçeleri yetişiyor. Kış bahçeleri kapalı bir alanda ıslanmamızı sağlarken, ferah gökyüzünü de izleme fırsatı sağlıyor. Bu huzur verici ortamı, rahatlıkla buluşturmak için de karşımıza kış bahçesi mobilyaları çıkıyor.

Bu mobilyaların farkı nedir?

Rahat bir mobilya üzerinde elimize kahve ve ya çayı alıp, yağmuru izlemeyi hepimiz isteriz. Cam balkon mantığına bu yönüyle ve eve bağlı olması özelliğiyle benzeyen kış bahçeleri diğer tüm yönüyle ayrı bir yapıdır. Kış bahçelerinin en büyük farkı, geniş bir alan oluşturmasıdır. Daha geniş bir alan olduğu için balkonda kullanılan mobilyalardan daha büyük ve farklı olmalıdır. Bu farklılık kış bahçesi mobilyaları adında bir kategori çıkmasının en büyük sebebidir. Kış bahçelerindeki dekorasyonun odak noktası tıpkı evlerdeki gibi yine mobilyalardır. Tercih ettiğiniz mobilyalar bahçenizin tarzını oluşturan en büyük parçadır. Siz bu alanda kendinizi nasıl hissetmek isterseniz, mobilyalarınızı ona uygun almalısınız. Mobilyaların görselliği kadar kalitesi de önemlidir. Tüm bir kışı neredeyse bu bahçede geçirecekler için kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Kış bahçesi mobilyaları, hem görselliğiyle hem de rahatlığıyla tüm bir mevsimi kış bahçesinde getirmenize olanak sağlıyor. Mobilyaların verdiği rahatlıkla hava kapalı olsa da huzur bulabilirsiniz. Yağmurun ve karın verdiği o eşsiz huzurun keyfini çıkarabilirsiniz. Kış bahçelerinde daha güzel alanlar oluşturmak için hamak salıncak modellerini araştırabilirsiniz.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?