bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Rattan Bahçe Mobilyası
rattan bahçe mobilyası

Rattan Bahçe Mobilyası

Bahçeler, birçok amaç için kullanılan dış mekan alanlarındandır. Kimi zaman hoş vakit geçirmek kimi zaman da küçük tarım alanları oluşturmak için kullanılmaya müsait alanlardır. Bu alanları, en güzel keyif alanları haline getirmek de küçük dekorasyon işleri ile mümkün olmaktadır. Alınacak olan konforlu mobilyalar ile rahatlığı en üst seviyeye çıkarmak kolaylaşacaktır. Her geçen gün farklı bir çeşit ile ürün yelpazesini genişleten bu sektör, sürekli yenilikler içindedir. Rattan bahçe mobilyası da bu yeniliklerin içindedir. Rattan bitkisinden elde edilen bu mobilyalar, dayanıklı yapısının yanında hoş görüntüsü ile de dikkatleri çekmektedir.

Eskiden bahçe ve balkon gibi açık alanlarda en çok tercih edilen ürünler plastik taburelerdi. Plastikten üretilmiş olan masa ve sandalyeler özellikle büyük bahçelerde çok sık tercih edilirdi. Dış mekanda yağmur, kar gibi olaylarda ıslandığı zaman kolayca temizlenebildiği için çok sık tercih edilse de hem dekoratif olarak hem de sağlamlık olarak hoş değildi. Özellikle de uzun yıllar kullanıma uygun olmaması ve sürekli kırılabilen bir yapıda olması zamanla bu ürünlerin yerini başka ürünlerin almasına sebep oldu.

Yıllar içinde çok fazla çeşit oluştu. Bunlardan biri de rattan bahçe mobilyasıdır. Bu mobilyalar, hem çok dekoratif bir yapıya sahip olması hem de dayanıklı olması sebebiyle daha fazla tercih edilir bir ürün haline geldi. Rattan bitkisinin işlenmesi ile yapılan bu mobilyalar, ağacın kalitesi neticesinde oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dış mekanda doğa olaylarından en az şekilde etkilenmesi sebebiyle de kullanım ömrü oldukça fazladır. Rattan bahçe mobilyası dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hoş bir görünüme de sahiptir. Hasır yapısına benzeyen yapısı ve dizaynı sayesinde bahçelerde çok hoş bir görüntü oluşturur.

Günden güne farklı mobilyaların üretilmesi ile çeşitler artmıştır. Bu çeşitlerden biri de rattan bahçe mobilyasıdır. Hem hoş görüntüsü hem de ağacının kalitesinin uzun yıllar kullanıma uygun olması sebebiyle çok fazla tercih edilir hale gelmiştir. Bahçelerde hoş bir hava oluşturmak için tereddüt etmeden tercih edilebilecek bir üründür.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?