Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

bahce-ankara-logo2

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Salıncak Hamak Modelleri
salıncak hamak modelleri

Salıncak Hamak Modelleri

Hamaklar, özellikle piknik ve bahçelerde hem çocukların hem büyüklerin eğlence ögesidir. Günümüzde ise hamaklar daha farklı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Kullanım alanları açısından da baktığımızda hamaklar artık evlere girmeye başlamıştır. İsim itibariyle de değişiklik göstermeye başlamış ve salıncak hamak, askı salıncak gibi isimler almıştır. Salıncak hamak modelleri fazla olması itibariyle oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Salıncak hamak bahçe, balkonda kullanılmaya başlayıp, evlerimizin içine kadar girmiştir. Renginde desenine kadar farklı salıncak hamak modelleri mevcuttur. Bazen arkadaşlarla eğlenceli vakit geçirmek bazende günün yorgunluğu atmak için tercih edebiliriz. Her iki durumda da alanımızda baş köşedeki yerini korumaktadır. Salıncak hamakların adına baktığımızda sadece çocukların ilgisini çektiğini düşünebilirsiniz. Aslında durum böyle değildir. Salıncak ve hamaktan boyut olarak farklı olmasıyla büyüklerinde keyifli zamanlar geçirdiği bir üründür. Özellikle yazın tercih edilen bir ürün olmasıyla da bahçe ve balkonlarda en geç mayıs aylarında yerini alır. Kapalı balkon ve bahçelere sahip olanlar ise her mevsim bu keyfi yaşayabilirler.

Salıncak hamaklar için bilinen bazı yanlışlar vardır. Bunlardan biri kullanım alanıyla ilgilidir. Salıncak hamak sahibi olmak için bir bahçeye ihtiyacımız var diye düşünen pek çok insan var. Aslında salıncak hamak almak için oldukça geniş bir alana ihtiyacınız yok. Dar ve küçük alanları için de salıncak hamak modelleri mevcut. Salıncak hamaklar büyük veya küçük balkonlarda da, evimizin içinde odalarımızda da kullanılabilmektedir. Kullanım için burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu salıncak hamağın boyutudur. Kullanım alanınıza uygun ölçüde salıncak hamak aldığınız takdirde herhangi bir problemle karşılaşma olasılığınız yok denecek kadar azdır. Aynı şekilde diğer dikkat edilmesi gereken konu da ürünün yapım malzemesidir. Her mobilya çeşitinde olduğu gibi bu üründe de malzemenin dayanıklı olması önemlidir. Özellikle uzun ömürlü bir salıncak hamağa sahip olmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir unsurdur.

Salıncak hamak modelleri kişilerin zevklerine uygun ve farklı kullanım alanlarına sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde evlerinizde böyle küçük mutluluklara yer açmak için Bahçe Ankara mağazasını tercih etmelisiniz.
v

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?