bahce-ankara-logo2

Alacaatlı Mahallesi Park Caddesi No 15/1  adresindeyiz. Ürünlerimizi mağazamızda görebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 09:00 – 18:30
Pazar: Kapalı

info@cizimofis.com
+9 0312 353 5959

  /  Genel   /  Salıncak Hamak
salıncak hamak

Salıncak Hamak

Büyük küçük herkesin hemen hemen her yaşta yapmaktan keyif aldığı şeylerden biri, salıncakta geçirilen vakittir. Çocukluğumuzdan başlayıp yetişkinliğe de ulaşmış olsak sallanmak fikri herkes için hoş bir fikirdir. Çocuklar için parklarda, büyükler için ise bahçelerde bulunan büyük salıncaklar sayesinde sallanabilmek mutluluk verici bir olaydır. Salıncak hamak ise her yaştan kişinin rahatlıkla kullanabileceği yapıda bir salıncak türüdür.

Park ya da piknik alanı gibi kamuya açık olan alanlarda kullanılan salıncaklar herkes tarafından kullanıldığı için üzerinde birçok bakterinin ya da virüsün bulunması kaçınılmaz bir durumdur. Özellikle de son zamanlarda dünyayı saran koronavirüs salgını gibi ciddi virüslerle mücadele ederken toplu kullanılan araçların daha fazla tehlike oluşturması kaçınılmazdır. Bundan dolayı büyük küçük herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve şahıslara ait olan salıncak hamak sayesinde tehlike de ortadan kalkacaktır. Evlerdeki balkonlarda, teraslarda ya da bahçelerde kullanılabilecek olan bu salıncak türü sayesinde hem çocuklarınız hem de kendiniz güven içinde keyifli vakit geçirebileceksiniz. Sadece evlerde değil hep birlikte gidilen piknik alanlarında yanınızda götürebilir ve uygun alanda salıncağı kurarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Salıncak hamak için fazla talep gelmesinden dolayı model olarak birden fazla çeşide sahiptir. Eskiden sadece örgü modeli şeklinde olan bu salıncak türünün günümüzde daha fazla çeşidi vardır. Bu çeşitlilik kullanılan malzeme ve şekline göre değişiyor. Bu şekilde çeşitli türlerinin olması da istenilen her alanda rahatlıkla kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Dar ve alanın kısıtlı olduğu bir yerde ona uygun bir tür tercih edilirken daha büyük bir alana sahip olunduğunda ise ona uygun büyük bir çeşit salıncak kullanılabilir. Bu sayede evlerde ya da teraslarda alana uygun her model ve çeşit ürün bulmak kolaylaşır.

Her yaştan insanın ilgi duyduğu salıncak konusunda eskiye oranla günümüzde hem model çeşitliliği hem de kullanım alanlarındaki çeşitlilik artmıştır. Eskiden sadece parklarda salıncak bulunurken şimdi her yerde kullanmak mümkün hale gelmiştir. Salıncak hamak ile evlerin uygun olan alanlarında, piknik alanlarında, deniz kenarlarında ya da bahçelerde rahatlıkla keyif yapmak mümkündür.

Post a Comment

Size nasıl yardımcı olabiliriz?